BESTTEAM Guild
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Regulile forumului!

4 participanți

In jos

Regulile forumului! Empty Regulile forumului!

Mesaj  PowerX Mar Feb 16, 2010 2:29 pm

Regulile forumului guildului BESTTEAM:

1.Fara injuraturi.
2.No Spam.
3.Postati conform cereri/modelului pentru fiecare sectiune in parte.
*(unde sunt necesare aceastea)
4.E o marja mai mare de libertate pe forum la discutii libere dar pastram bunul simt.
5.Respectati regulile.
6.Have Fun!


Idea
PowerX
PowerX
Admin

Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

https://bestteam.all-up.com

Sus In jos

Regulile forumului! Empty Re: Regulile forumului!

Mesaj  Violatoru Dum Feb 28, 2010 1:24 pm

Daca tot exista regulile astea, credeti ca putem sa le respectam ?! Daca tot ne-am hotarat sa intram intr-o guilda, ar trebui sa ne ajutam intre noi. Se pare ca totusi sunt cativa dintre noi care habar nu au ce inseamna sa faci parte dintr-o guilda. La ei se rezuma totul la un party cand ai nevoie si atat. Guildul inseamna mult mai mult, eu o vad ca pe o prietenie(fratie) intre anumite persoane intr-un joc care fac tot posibilul sa surclaseze celelalte guilde printr-un ajutor reciproc din toate punctele de vedere(party, jwls, pohs, iteme, invitatii ... etc.). Insa se pare ca exista unii care incalca fara niciun stres regulile astea si nu se ia nicio masura impotriva lor(nu dau nume ca se stiu si ei foarte bine). Eu unul sunt revoltat cand vad ca daca am posibilitatea si pot, ajut cum pot fara sa cer nimic in schimb iar altii isi vad doar interesul lor si atat.
In privinta lor ce se face ?! Sau mai bine zis, in privinta lor se v-a face ceva ?! Suspect
Violatoru
Violatoru

Mesaje : 34
Data de inscriere : 23/02/2010

Sus In jos

Regulile forumului! Empty Re: Regulile forumului!

Mesaj  cristivra Dum Feb 28, 2010 1:31 pm

NIMIC......VOR FI TOLERATI

cristivra

Mesaje : 15
Data de inscriere : 19/02/2010
Varsta : 39
Localizare : constanta

Sus In jos

Regulile forumului! Empty Re: Regulile forumului!

Mesaj  odysey Joi Apr 01, 2010 1:55 pm

Chestia asta o iau personal... si este data personal......
din pacate eu sunt o persoana sentimentala, nu sa fac nimic in privinta celor care fac totul numai pentru ei; cum de altfel o sa vedeti ca indiferent ce se va spune unele caractere - pe care nu le-ati prins niciodata on - nu le voi scoate chiar daca nu se vor mai apuca niciodata de MU.
Este cazul lui Fuzzy, Xzya, goro....
pentru mine oamenii din spatele acestor caractere au insemnat mult...daca i-asi scoate ar fi ca si cum as nega ca "au facut parte din viata mea"
Si va mai referiti la Endersv care joaca pentru el : nu cere, nu da ( daca ati citi toate topicurile de la inceputurile forumului ati vedea ca am incercat sa facem ceva pentru toti numai ca in momentul in care a trebuit sa se puna in aplicare doar eu si cu el am fost cei care au facut ceva...
Si cand toti cer fara sa dea... se ajunge aici.)
Deci in privinta lui Endersv nu voi lua niciodata nici o masura; stiu motivele pentru care a devenit "independent" - si cred ca ce il tine langa noi este loialitatea . TOT RESPECTUL MEU PENTRU EL
odysey
odysey
Admin

Mesaje : 40
Data de inscriere : 16/02/2010
Varsta : 48

Sus In jos

Regulile forumului! Empty Re: Regulile forumului!

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum