BESTTEAM Guild
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Cerere recrutare (sau o prezentare mai degraba)

+3
LOST_MG
TheShaikan
Violatoru
7 participanți

In jos

Cerere recrutare (sau o prezentare mai degraba) Empty Cerere recrutare (sau o prezentare mai degraba)

Mesaj  Violatoru Mar Feb 23, 2010 10:46 pm

Cu toate ca sunt in guild simt nevoia sa ma prezint sa stie toata lumea cine sunt(asta referitor si la ce a zis Laur, care a pus problema foarte corect daca am cerere sau nu):

1. Numele real / Varsta / Localitatea - Vlad / 27 ani / Bucuresti

2. Nick-ul in joc: Violatoru

3. Spune cate ceva despre tine , incearca sa iti faci o autocaracterizare: Sunt un tip cu simtul umorului, imi place sa fiu parolist (in clipa cand promit ceva sa ma tin de cuvant).

4. De ce vrei sa intri in comunitatea noastra ? ( de ce noi si nu Heaven sau alte guilduri) Puteam sa intru in Heaven avand in vedere ca pe Thora o cunosc(cel putin asa credeam) de cand era versiunea 0.97d numai ca nu mi-a placut mentalitatea lor de gandire si mai este o problema, unde sunt foarte multi jucatori, sunt si foarte multe probleme. Si nu in ultimul rand pentru PowerX care a fost primul jucator care m-a ajutat cu adevarat in acest joc(avand in vedere ca sunt foarte multi jucatori care sunt egoisti) si ne intelegem foarte bine. Twisted Evil

5. Ce experienta de joc ai ? (de cat timp joci mu...ai mai jucat pe linkmania sau pe alte servere de mu ) Aici as putea sa va scriu o adevarata poveste, am mai jucat prin 2004 pana in 2005 sau 2006.

6. Ce guilde ai mai avut ? Zzzzbumi in versiunea 0.96(pentru cei care sunt mai noi era versiunea in care nu exista DL-ul) si versiunea 0.97d(nu era a mea, dar eu si cu Ovi(Zbum_MG) am infiintat-o)

7. Motivele pentru care ai iesit din ele/dc ai fost dat afara? Nu am iesit din ea.

8. Ai timp de Joc +Forum ? Cam aproximativ cat timp poti aloca pentru fiecare ?(cautam oameni cat mia activi si nu promovam afk) Am timp de amandoua. Joc aproximativ 18h pe zi(sunt on) in rest in sunt afk(ca mai trebuie sa si dorm) Razz

9. Esti vecin cu vreun jucator cunoscut de pe MU linkmania ? (adica cunosti in realitate pe cineva cunoscut din mu ?) Daca da, care ? Nu, trebuia sa ne intalnim cei din guilda veche dar nu s-a mai intamplat(cauza - distanta mare dintre noi).

10. Esti certat cu un jucator din alianta noastra? ? ( fii sincer pentru ca daca esti certat se va afla ) Daca da, cu cine ?(nu te sfii sa spui) Nu cred ca sunt certat cu nimeni, daca este careva suparat sa-mi spuna si-l iert. Very Happy

11. Pe cine cunosti din alianta ? Pana acum din ce am vazut este ZALE care m-a ajutat si el sa cresc.

12. Joci singuri pe cont ? ( daca nu joci singur...cu cine mai joci ) Da


13. Ce caracter ai si cate reseturi ? Am un Magic Gladiator si sper ca maine dimineata sa aibe primul rr avand in vedere ca am level 382.

Sper ca raspunsurile mele sa fie satisfacatoare si promit ca am sa ajut si eu colegii din guilda cum pot mai bine, in limita posibilitatilor.

O seara excelenta va doresc.
Violatoru
Violatoru

Mesaje : 34
Data de inscriere : 23/02/2010

Sus In jos

Cerere recrutare (sau o prezentare mai degraba) Empty Re: Cerere recrutare (sau o prezentare mai degraba)

Mesaj  TheShaikan Mar Feb 23, 2010 10:52 pm

eu zic sa-l luam ca il stiu am avut pt cu el in k6 e de treaba tipu
TheShaikan
TheShaikan

Mesaje : 123
Data de inscriere : 16/02/2010
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti Romania

Sus In jos

Cerere recrutare (sau o prezentare mai degraba) Empty Violatoru

Mesaj  LOST_MG Mier Feb 24, 2010 8:24 am

Violatorule nu te cunosc dar dupa descriere mi se pare ca esti un om f de trb sper ca asha e si in realitate nu numai in scris...

Deci CONTRA......
Smile)Am glumit categoric PRO.......

______________________________________________________________

Cerere recrutare (sau o prezentare mai degraba) Jk_respect1

RESPECTA PENTRU A FI RESPECTAT!
LOST_MG
LOST_MG

Mesaje : 29
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 34
Localizare : Bucuresti

Sus In jos

Cerere recrutare (sau o prezentare mai degraba) Empty Re: Cerere recrutare (sau o prezentare mai degraba)

Mesaj  Alexandra Mier Feb 24, 2010 11:31 am

Pro Razz
Alexandra
Alexandra

Mesaje : 6
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Medias Jud Sibiu

Sus In jos

Cerere recrutare (sau o prezentare mai degraba) Empty Re: Cerere recrutare (sau o prezentare mai degraba)

Mesaj  k37chup Mier Feb 24, 2010 11:59 am

Pro...

Welcome cheers cheers
k37chup
k37chup

Mesaje : 72
Data de inscriere : 17/02/2010
Varsta : 32
Localizare : Margitta

Sus In jos

Cerere recrutare (sau o prezentare mai degraba) Empty .............................

Mesaj  laur.vede.culori.zgomotoa Mier Feb 24, 2010 1:29 pm

DE la mine Un CONTRA pt mai multe detali intbatzil pe el

laur.vede.culori.zgomotoa

Mesaje : 103
Data de inscriere : 18/02/2010
Varsta : 34
Localizare : Cernavoda

Sus In jos

Cerere recrutare (sau o prezentare mai degraba) Empty Re: Cerere recrutare (sau o prezentare mai degraba)

Mesaj  PowerX Mier Feb 24, 2010 3:03 pm

Full PRO. cheers
PowerX
PowerX
Admin

Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

https://bestteam.all-up.com

Sus In jos

Cerere recrutare (sau o prezentare mai degraba) Empty Re: Cerere recrutare (sau o prezentare mai degraba)

Mesaj  PowerX Mier Feb 24, 2010 3:05 pm

He is in.
Closed. cheers
PowerX
PowerX
Admin

Mesaje : 52
Data de inscriere : 16/02/2010
Varsta : 35
Localizare : Timisoara

https://bestteam.all-up.com

Sus In jos

Cerere recrutare (sau o prezentare mai degraba) Empty Re: Cerere recrutare (sau o prezentare mai degraba)

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum